لوله سبز

لوله سبز

لوله سبز چیست ؟

لوله سبز یا PPRC  مخفف “کوپلیمر تصادفی پلی پروپیلن” است.

نام كامل كوپليمر تصادفي پلي پروپيلن، كه به اختصار امروز در مورد لوله سبز بيان شده است، سبک و روان است، سطح داخلي صاف و براق است، مقياس و عدم خوردگي به عنوان بهداشتي، نصب آسان جنبه هاي سودمند صنعت لوله هاي پلاستيكي از قبيل آن چه در حال انجام است سیستم های آب گرم در داخل ساختمان ها و لوله های گالوانیزه سرد یک راه حل ضروری بوده است. تاسیسات آب سرد و گرم در داخل ساختمان ها که برای انواع لوله ها و اتصالات لوله سبز استفاده می شود، با استفاده از بالا ترین کیفیت مواد اولیه تولید می شود.

مهم ترین ویژگی این ماده اولیه در صنعت لوله های پلاستیکی، مقاومت بالای آن در برابر گرما و حمله شیمیایی است. این به دلیل مقاومت لوله و اتصالات PP-R است که لوله سبز از مواد اولیه تولید شده با موفقیت در سیستم های آب سرد و گرم استفاده می کند. ساختار مونومر مواد خام PP-R ، یک زنجیره تصادفی را تشکیل می دهد، در زیر پناهگاه هیچ ماده بیولوژیکی تولید مواد خام لوله های PP-R و اتصالات لوله سبز تقسیم نشده رنگ، طعم و بو ویژگی های برجسته ای را ارائه می دهد. در هنگام استفاده از مقادیر فشار و دما مناسب، طول عمر لوله ها و اتصالات لوله سبز می تواند بیش از ۵۰ سال باشد.

لوله سبز یک راه حل غیرقابل تعویض در برابر لوله گالوانیزه سرد برای کلیه سیستم گرم و یکی از کلید های داخلی سودمند برای صنعت لوله های پلاستیکی با نصب آسان، بهداشتی، درخشان و صاف سطح داخلی و سبک است. لوله و اتصالات لوله سبز با مواد اولیه مرغوب تولید می شوند.

ماده اولیه لوله سبز با توجه به گرما، فشار و دوام مواد شیمیایی به ۳ گروه تقسیم می شود.

 1. پلی پروپیلن همو پلیمر
 2. کوپلیمر بلوک پلی پروپیلن
 3. کوپلیمر تصادفی پلی پروپیلن

مواد اولیه نوع سه از لحاظ خواص فیزیکی و شیمیایی دارای عملکرد بیشتر و خواص برتر از مواد اولیه نوع یک و نوع دو هستند.

مهم ترین خاصیت این ماده اولیه مقاومت بالا در برابر گرما و اثرات شیمیایی است. با تشکر از این مقاومت، لوله سبز و اتصالات تولید شده از مواد اولیه لوله سبز با موفقیت در سیستم های لوله کشی آب سرد و گرم استفاده می شوند. از آن جا که ساختار مونومر از مواد اولیه PP-R یک زنجیره تصادفی تشکیل می دهد ، اجازه نمی دهد هیچ ماده بیولوژیکی در بدن خود حضور داشته باشد، بنابراین این امر لوله و اتصالات لوله سبز و اتصالات تولید شده از مواد اولیه PP-R را با خواص برتر غیر، فراهم می کند. رنگ، طعم و شکل گیری بو.

هنگامی که تحت فشار و مقادیر مناسب دما استفاده می شود، عمر لوله و اتصالات لوله سبز بیش از ۵۰ سال است.

POLC ، پلی پروپیلن تصادفی Copolimer مخفف، می تواند عملکرد بسیار بالا حتی در دمای بالا و پایین و فشار را فراهم کند. سیستم های گرمایش و آب گرم مورد استفاده در کوپلیمر های تصادفی پلی پروپیلن آب شیرین (pprc) به دلیل استفاده زیاد و دوام زیاد، ساختار مولکولی فوق العاده بالایی دارند. مواد اولیه از کوپلیمر تصادفی پلی پروپیلن ساخته می شوند. لوله های پلاستیکی، لوله های سبز در کارخانه ها برای سلامتی انسان، با توجه به ارزشی که به آن ها می دهند حاوی مواد سرطان زا نیستند که بر سلامتی انسان تأثیر می گذارند، کشور های پیشرو در اروپا و هیچ نتیجه ای موفق در آزمایش ها به دست نیامد، مشخص شد که این امر باعث ایجاد مشکلات سلامتی نمی شود.

تولید لوله سبز:

تولید لوله سبز

مواد به دست آمده از پروپیلن با افزودن نفتا به دست آمده از پلیمریزاسیون مولکول ها، یعنی مولکول های بزرگ تر سه پرواز برای بدست آوردن مواد رنگی سفید. در تولید ۹۶٪ به دست آمده از مشتقات نفت خام از polipropilen استفاده می شود که مستقیماً مربوط به در دسترس بودن و قیمت ذخایر نفت و قیمت های جهانی است. پس از اتمام روغن، پلی پروپیلن نیز به پایان می رسد. (مواد اولیه لوله پی وی سی در صفحه هیچ نظری در مورد این موضوع نداده است.) تولید نفت خام به دلیل استفاده از مواد اولیه پلی پروپیلن به دلیل استفاده زیاد از مواد اولیه پلی پروپیلن در فشار و درجه حرارت بالا گران است، که می توان ۵۰ سال با خیال راحت از آن استفاده کرد.

محصولات لوله سبز که به طور مداوم در معرض دمای بالا و فشار زیاد قرار دارند، بستگی به نحوه نگهداری صحیح آن ندارد. به دلیل کاربرد نادرست این امر باعث کوتاه شدن عمر سرویس لوله می شود. همچنین ۴۰ درجه سانتی گراد. در مقادیر بالاتر از آن استفاده از لوله های آب آشامیدنی است که ثابت نگه داشته می شود. از نظر بهداشتی متناسب نیست. اگر قرار است از این لوله ها در دما های بالا استفاده شود، از این رو منطقی تر است که از این فاضلاب یا بخاری آب استفاده کنید. با پیشرفت تکنولوژی امروزه، مواد اولیه مورد استفاده ۳ نوع از لوله های پلاستیکی پلی پروپیلن. اگر آن ها را پردازش کنیم.

 1. هموپلیمر پلی پروپیلن:

پروپیلن و اتیلن از سهم مولکول ها تولید نمی شود. به همین دلیل، همچنین به دلیل این که کیسه های پلی پروپیلن هموپلیمر نرم نرم است، کیسه های پلاستیکی از مواد، مانند آن در تولید استفاده می شود.

 1. کوپلیمر بلوک پلی پروپیلن:

سهم اتیلن (حدود ۳٪) از مواد اولیه مقاومت در برابر حرارت کم است زیرا خطوط آب سرد فقط برای استفاده در لوله های پلاستیکی مورد استفاده در تولید ماده اولیه مناسب است.

 1. کوپلیمر تصادفی پلی پروپیلن:

اتیلن ماده اولیه ای است که سهم دارد. مقدار اتیلن٪ بین ۳-۷ است. فشار بیشتر و مناطق استفاده بیشتر مکانهایی است که درجه حرارت زیاد است.

لوله سبز در کجا استفاده می شود؟

نقش بارز مواد اولیه در صنعت لوله مقاومت بالا در برابر گرما و مواد شیمیایی است. مواد اولیه لوله سبز برای سیستم آب گرم و گرم روی لوله و اتصالات لوله سبز کلید اساسی است. مونومر مواد اولیه PPR زنجیره تصادفی ایجاد می کند و تحت حمایت قرار می گیرد. و از تولید هرگونه ماده بیولوژیکی در لوله و اتصالات PPR انکار می شود. علاوه بر این، می تواند رنگی باشد و ویژگی محافظت از بو و طعم مایعات را فراهم کند. با فشار و گرمای مطلوب، طول عمر لوله ها و اتصالات لوله سبز ممکن است بیش از ۵۰ سال باشد.

مشخصات لوله های سبز چیست؟

 

لوله سبز که محصولی ضروری از سیستم های آب گرم و سرد است، به عنوان مهم ترین ویژگی سیستم های ساختمان در برابر مقاومت بالای وی در برابر گرما و مواد شیمیایی است. ۵۰ سال عمر کاری با تعالی در حفظ طعم و بوی مایعات ضروری خواهد بود. لوله سبز از لحاظ محیطی دوستانه است. سهولت نصب را فراهم می کند. عایق گرما و صدا را فراهم می کند. لوله سبز که به دلیل عدم استفاده از کلسیفیکاسیون و زنگ زدگی از بین می رود، در برابر خوردگی مقاوم است.

سیستم های لوله کشی گرم و سرد در داخل و خارج ساختمان با استغاده از لوله های سبز:

 • سیستم های انرژی خورشیدی
 • جمع کننده خورشیدی
 • سیستم های هوای فشرده
 • سیستم های تهویه مطبوع
 • سیستم های لوله کشی صنعتی

ویژگی اصلی سیستم لوله سبز:

 1. با فشار ۲۰ درجه سانتیگراد و ۲۵ فشار دستگاه خودپرداز، طول عمر ۵۰ سال.
 2. مناسب برای استفاده بین -۲۰ درجه سانتیگراد تا ۹۵+ درجه سانتی گراد است. (با گرفتن نقطه انجماد مایعات در لوله باید عایق بندی شود.)
 3. به همین دلایل دوام دارند.
 4. مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی.
 5. سطح درخشان و صاف داخلی.
 6. رنگ، بو و مزه آب تغییر نمی کند.
 7. عایق گرما و صدا را تأمین می کند.
 8. در اتصالات هیچ پیچشی قطر وجود ندارد. این عملکرد حداکثر را فراهم می کند.
 9. تا ۷۰٪ پس انداز در نصب و راه اندازی
 10. سازگار با محیط زیست
 11. عملکرد بالا در جوشکاری. بنابراین ، هیچ منبعی برای محدود کردن قطر زندگی نکنید.

لوله و اتصالات سبز:

اتصالات لوله سبز

لوله و اتصالات لوله سبز تولید شده از مواد اولیه PP (پلی پروپیلن تصادفی کوپلیمر) مطابق با استاندارد های داخلی و بی المللی، استاندارد محلول ضروری برای سیستم های لوله کشی آب سرد و گرم امروز در داخل، دارای مزایایی از قبیل آن است سبک و صاف بودن، سطوح داخلی صاف و روشن، کلسیفیکاسیون و بدون زنگ زدگی، بهداشتی، مونتاژ آسان و جای لوله های گالوانیزه را می گیرد. مورد استفاده در هر نوع سیستم لوله کشی آب گرم و گرم داخلی، لوله و اتصالات لوله سبز از مواد اولیه کلاس ۳ ساخته می شود که به آن PP-R (پلی پروپیلن تصادفی کوپلیمر) نیز می گویند.

لوله ها و اتصالات فويلدار لوله سبز فيرات به ویژه برای آب گرم مصرفي طراحی شده اند. فویل آلومینیوم مورد استفاده در لوله های سبز ضریب انبساط طولي لوله را پنج برابر کاهش داده و در نتیجه مانع انبساط طولی ناشی از گرما و خمش می شود. علاوه بر این با وجود سطح بدون منفذ مانع از عبور اکسیژن هستند.

اتصالات لوله سبز با کیفیت بالا همچنان به ارائه راه حل هایی برای پروژه های شما می پردازند. مزیت، نصب و راه اندازی مناسب و تعالی با قیمت مناسب اتصالات لوله سبز توسط پایپ ایران؛ کوپلر لوله سبز، آرنج لوله سبز، قطعات لوله سبز، کلاه انتهایی لوله سبز ، گیره لوله سبز، فلنج کور لوله سبز، راکر لوله سبز، شیر لوله سبز.

برای دستیابی به لیست قیمت لوله PPRC که با استفاده از مزایای بالای قیمت و کیفیت مناسب وی به صدرنشینی می رسد و برای یافتن مناسب ترین راه حل برای شما، با کارشناسان ۲۴ ساعته پایپ ایران در ارتباط باشید.

روش های پیوستن به لوله سبز:

مهم ترین عناصر برای نصب لوله های پلاستیکی و قابلیت اطمینان مصرف کنندگان، کیفیت مواد مورد استفاده توسط یک منبع تا حد سالم نیز مهم است. روش جوشکاری مورد استفاده در لوله های سبز، روش جوشکاری سوکت نام دارد. روش سوکت تامین؛ با پشتیبانی دستگاه جوشکاری، لوله و اتصالات لوله سبز به یک دیگر از طریق ذوب و اتصال روش منبع ساخته می شوند. گام به گام؛

لوله، لوله در جهت عمود بر محور لوله با برش های تیز خصوصی خواهد بود، بنابراین فقط روند برش به درستی انجام می شود.

دستگاه جوش با دمای ۲۶۰ درجه سانتی گراد. باید گرم شود.

ادغام بلافاصله از دستگاه مبدل گرفته تا لوله و اتصالات صورت می گیرد. در طی این فرآیند، بدون به خطر انداختن محور لوله و اتصالات باید با هم ترکیب شوند. بنابراین، هنگامی که قطعات را در تماس قرار می دهید، آن ها باید حذف شوند. اقدامات احتیاطی در برابر خطاهایی که در طی مراحل درخواست انجام خواهد شد باید بسیار با احتیاط انجام شود. در غیر این صورت به احتمال زیاد از بین رفتن شکاف بین لوله ها و اتصالات و ایجاد یک ساختار همگن است. اکنون این اطلاعات در مورد اقداماتی که باید در نظر گرفته شود و انجام شود ، می دهد.

لوله ها باید با برش لوله و قطعه لوله در جهت عمود بر محور بریده شوند.

فویل برای جوشکاری لوله سبز باید در حالی که پوست کنده شده است، پوست کنده شود. پس از تبدیل شدن به منبع ذرات، لوله های فویل لایه برداری مطمئن نیستند. منبع لوله و اتصالات لوله سبز نباید آلوده شود.

لوله های سبز سوکت منبع ۲۶۰ درجه سانتیگراد انجام می شوند. منبع دستگاه منبع قبل از شروع ۲۶۰ درجه سانتی گراد. گرم، باید کنترل شود.

باید مراقب منبع منبع آماده باش باشید. در فرآیند ذوب، در حالی که قطعاً لوله نیست و اتصالات باید برگردانند.

نباید از اتصالات دنده قطعات استفاده کرد.

پس از اتمام نصب کف پوش، آزمایش آب بندی باید انجام شود.

نکات قابل توجه در مورد لوله سبز:

 • تثبیت کننده UV مواد اولیه PP-R شامل دوام نیست. مکانی در خورشید بسیار شدید، حداکثر مدت زمان ذخیره ۶ ماه است.
 • نصب قسمت بیرونی ساختمان که در کف و اشعه ماوراء بنفش از اشعه ماوراء بنفش به دام می افتند و همچنین از سطح لوله جدا می شوند و باید از هوای سرد محافظت شود.
 • ۳۰درجه سانتیگراد و روشن کردن آرنج های ۴۵ درجه باید استفاده شود.
 • از قطعه اضافی متالیزه شده در سفت کردن کارها باید خودداری کرد.
 • لوله کشی خطر محافظت از یخ زدگی باید جدا شود.
 • صبحات و اتصالات نباید اجازه دهند مدت طولانی در دمای بالا بمانند.
 • لوله ها، شوک، برای تحمل لرزها و قطرات آن باید توجه داشته و احتیاط های لازم را انجام داد.
 • برای تمیز کردن آب باقیمانده از داخل لوله با هدف آزمایش باید تمیز شود.

قیمت لوله سبز:

انواع لوله سبز در شرکت پایپ ایران از ۶۳ میلیمتر الی ۱۱۰ میلیمتر متغیر است. اگر هنوز در مورد تصمیم مطمئن نیستید یا می خواهید اطلاعات بیشتری درباره قیمت لوله های سبز بدانید، تیم پشتیبانی مشتری پایپ ایران برای کمک به شما آماده پاسخگویی هستند.

کارخانه تولید لوله سبز پایپ ایران:

کارخانه لوله سبز پایپ ایران، با پشتوانه چندین سال تجربه مدیران آن در زمینه تولید لوله سبز با بهره گیری از جدید ترین فن آوری های روز دنیا، با کیفیت ترین لوله های سبز را تولید و ارائه می نماید و با بهره گیری از دانش روز و مساعدت مشتریان گرامی درصدد پیشرفت و نو آوری روزافزون می باشیم. نخستین شعار شرکت مشتری مداری بوده و اهداف و برنامه های خود را بر آن بنا نهاده ایم. پایپ ایران جزء تولید کنندگان پیشرو لوله و اتصالات سبز در ایران به حساب می آید.

PPRC مخفف مواد کوپلیمر تصادفی پلی پروپیلن است که در ساخت لوله ها استفاده می شود. این ماده از مقاومت زیادی برای ایستادن در برابر مواد شیمیایی و گرما برخوردار است. این باعث می شود آن ها بهترین لباس برای صنایع مختلف باشند که با مواد شیمیایی بسیار واکنش پذیر و داغ کار می کنند.

شرکت پایپ ایران طیف گسترده ای از لوله های سبز را با کیفیت عالی ارائه می دهد. ما برای ساخت لوله ها از بالا ترین کیفیت الیاف پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف استفاده می کنیم. لوله هایی که ما از آن ها ساخته می شویم از لایه های مختلفی تشکیل شده است مانند لایه ای که بیشترین لایه از آن اشعه ماوراء بنفش پایدار است، لایه میانی از مقاومت بالایی در برابر ضربه و انبساط حرارتی برخوردار است و بیشترین لایه داخلی دارای مقاومت در برابر سایش بالا و ضد زنگ است.

HDPE مخفف مواد پلی اتیلن با چگالی بالا است. فواید اصلی این ماده این است که از مقاومت بالایی به نسبت چگالی و مقاومت در برابر خوردگی برخوردار هستند. لوله های پلی اتیلن و اتصالات ارائه شده پایپ ایران دارای خواص عالی هستند و در ابعاد مختلفی ارائه می شوند. از دیگر مزایای لوله و اتصالات پلی اتیلن که ارائه می دهیم مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و ترک است. ما آن ها را با قیمت مناسب با توجه به شکل و اندازه لوله ها و اتصالات ارائه می دهیم.

برخی از خصوصیات مشتری مداری شرکت پایپ  ایران بدین شرح است :

 • تنوع محصول از نظر سایز
 • کنترل کیفیت:

کنترل و بازرسی محصولات در مرحله تولید و پس از تولید.

و انجام آزمایش های مداوم: شاخص جریان مذاب، مقاومت حلقوی بلند وکوتاه مدت، اندازه گیری دوده و بازگشت حرارتی.

 • پاسخگویی:

سرعت پاسخگویی در برآورده شدن نیاز مشاوره ای و درخواست اجناس، در تهیه لوله سبز و ملزومات مناسب پروژه.

کارشناسان فروش لوله سبز پایپ ایران همیشه برای کمک به شما عزیزان در خدمت هستند. آن ها تجربه گسترده ای در زمینه تولید لوله سبز برای طیف گسترده ای از بخش ها دارند. برای راهنمایی یا اطلاعات بیشتر در خصوص تولید لوله سبز و استعلام قیمت لوله سبز با ما تماس حاصل فرمایید.

هدف ما در آینده افزایش صادرات و گسترش استفاده از مواد پلیمری با ساختن برند پایپ ایران به یک برند معتبر در بازار داخلی و بین المللی و افزایش سهم بازار آن است.


021-66483199
09128405915