درباره پایپ ایران

شرکت پایپ ایران با هدف تولید انواع لوله های پلی اتیلنی، پی وی سی، فولادی، استیل و فایبرگلاس در سال 1364 تاسیس شد. به مرور زمان و با توجه به امکان سنجی های صورت گرفته، این شرکت انواع مخازن پلی اتیلنی، مخازن فایبرگلاس و مخازن فلزی را به طیف محصولات خود اضافه کرد. با توجه به تاسیس 4 واحد تولیدی در شهرهای تهران، ساوه، قزوین و گرمسار، این شرکت به یکی از قطب های تولید کننده انواع لوله و مخزن تبدیل شده است.

در بحث دانش فنی، این شرکت با اتکا به پشتوانه نیروی انسانی و بهره گیری از دانش آموختگان نخبه از دانشگاههای معتبری همچون دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک)، دانشگاه علم و صنعت و … و با توجه به تعامل صورت گرفته با شرکت های دانش بنیان از کشورهای پیشرفته صنعتی نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا، لهستان و روسیه اقدام به راه اندازی و نصب انواع ماشین آلات جهت تولید انواع محصولات مورد نیاز در صنایع آب و فاضلاب، تاسیسات، پتروشیمی، پالایشگاه، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، صنایع معدنی و … نموده است.

درباره پایپ ایران

در حال حاضر بیش از 1500 نفر نیروی متخصص در واحدهای تولیدی، صنعتی، بازرگانی، مالی، اداری و . . .  این شرکت مشغول به فعالیت می باشند. با توجه به طرح های توسعه ای و سرمایه گذاری های انجام شده، بزودی واحد های تولیدی این شرکت در شهرهای مشهد، اصفهان و تبریز به بهره برداری خواهد رسید که باعث افزایش رضایتمندی مشتریان و کاهش هزینه های حمل خواهد شد.

با توجه به اهمیت مخازن اسید امروزه مهمترین هدف پایپ ایران بر تولید مخزن اسید پلی اتیلن قرار گرفته است.