قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله پلی اتیلن

استفاده از لوله پلیمری فشار قوی و پلی اتیلن در حدود ۷۰ سال در صنایع مختلف اروپا و سپس ایالات متحده آغاز شد. از جمله کاربری های حال حاضر لوله پلی اتیلن  فشار قوی می‌توان انتقال آب (سیستم های آبرسانی، آبیاری فشار قوی و  شبکه های آتش نشانی …)، انتقال و جابجایی سیالات شیمیایی، سیالات خنک کننده و گرم کننده، قطعات مختلف مصرفی در صنایع خودروسازی، استفاده از لوله پلی اتیلن فشار قوی به عنوان پوشش محافظ و عایق کابل های برق و فیبر نوری و مصارف گوناگون و مختلف دیگر را نام برد.

لوله پلی اتیلن تک جداره فشار قوی ، از جمله این لوله ها است که می‌توان از آن در فشارهای بین ۲ تا ۴۰ اتمسفر (بسته به مواد اولیه و قطر و ضخامت لوله) در صنایع مختلف استفاده نمود. ویژگی های منحصر بفرد لوله پلی اتیلن نسبت به انواع دیگر لوله ها (فولادی، آزبست، و  …) باعث گردیده است که سرعت رشد استفاده از این لوله ها در شبکه های انتقال و توزیع آب و سیستم های آبیاری تحت فشار نسبت به دیگر موارد بسیار بیشتر باشد. مصرف لوله پلی اتیلن با گذشت زمان رشد چشمگیری داشته و این رشد فزاینده به دلیل استفاده از تکنولوژی های جدید در ساخت مواد اولیه لوله پلی اتیلن با کیفیت بهتر، باعث شده است تا نسل جدیدی از لوله پلی اتیلن های گرید به وجود بیاید.

 ویژگی های لوله پلی اتیلن فشار قوی

۱٫    استحکام دراز مدت لوله پلی اتیلن فشار قوی :
استحکام دراز مدت یا مبنای طراحی هیدرو استاتیکی لوله پلی اتیلن فشار قوی ، تعیین کننده عمر یک لوله پلی اتیلن در یک فشار و دمای معین است و معمولا توسط یک سری آزمون در فشار و دماهای مختلف در یک بازه زمانی مشخص انجام می شود که لوله پلی اتیلن فشار قوی این شرکت دارای عمر ۵۰ سال و بیشتر می‌باشند.
۲٫    مقاومت در مقابل رشد سریع ترک :
رشد سریع ترک نقص بسیار مهمی است که به دفعات در خطوط انتقال فولادی دیده می شود، ولیکن لوله پلی اتیلن فشارقوی به علت دارا بودن استحکام ضربه ای بالا مقاومت بسیار خوبی در مقابل رشد ترک از خود نشان می دهند
۳٫    ضریب انبساط لوله پلی اتیلن تحت فشار :
ضریب انبساط برای محاسبات مربوط به میزان فشار بر لوله و اتصالات لوله ها و خاک اطراف لازم است.

مادهضریب انبساط گرمایی خطیانبساط نهایی لوله
 پلی اتیلن(MDPE) ۱٫۶*۱۰۱۶٫۷
 پلی اتیلن سنگین(HDPE) ۱٫۶*۱۰۱۶٫۷
 PEX ۱٫۷*۱۰۱۸٫۲
 فولاد ۱٫۲*۱۰۱٫۲
 پی وی سی ۹*۱۰۱٫۹

۴٫  رسانایی گرمایی:
میزان گرمایی که یک لوله پلاستیک می‌تواند از طریق دیواره خود منتقل کند ، وابسته به رسانش گرمایی لوله است. میزان رسانانش گرمایی پلی اتیلن ۴۳/۰ w/mok می‌باشد.(ASTM C177)
۵٫  مسائل بهداشتی:
برای انتقال آشامیدنی، بهداشتی بودن مواد موجود در لوله پلی اتیلن اهمیت دارد؛ مواد اولیه موجود در لوله پلی اتیلن شرکت آذرآوند با توجه به اینکه مورد تهاجم میکروارگانیک ها قرار نمی گیرند در سیستم آب شرب نیز کاربرد بسیاری دارند.
۶٫  مواد اولیه تولید لوله پلی اتیلن فشار قوی که معمولاً به صورت گرانول ارائه می شود دارای پایدار کننده های گرمایی و نیز پایدارکننده پرتو فرابنفش می‌باشند که در برابر هوازدگی و اثرات بیرونی لوله را محافظت کنند.

مزایای لوله پلی اتیلن آبرسانی
١ قابلیت اتصال آسان
٢ انعطاف پذیری بالا
٣ نصب آسان و کم هزینه
٤ عمر طولانی، دوام و کاهش هزینه ها
٥ – مقاومت در مقابل خوردگی و اثر مواد شیمیایی
٦ کاربرد آسان لوله پلی اتیلن
٧ ضریب اصطکاک کم پلی اتیلن و ثابت بودن آن در طول کاربرد

قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی

برای استعلام قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی به دلیل این که قیمت مواد اولیه روز به روز در حال تغییر است لذا از قرار دادن قیمت ثابت لوله پلی اتیلن فشار قوی در سایت معذورین لذا برای اطلاع از قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی با کارشناسان ما تماس بگیرید و استعلام قیمت نمایید . با تشکر

لوله پلی اتیلن فشار قوی یا لوله پلی اتیلن تحت فشار  با جنس PE100 و PE80 از سایز ۴۰ تا ۲۵۰ و تحمل فشار  ۴ تا ۲۵ بار برای توسعه شبکه آبرسانی و گاز رسانی و  فاضلاب فشار قوی و دیگر سیال های تحت فشار بالا  استفاده میشود.
لوله پلی اتیلن  این شرکت دارای تاییدیه از مرکز توسعه مکانیزاسیون و آب و خاک جهاد کشاورزی و گواهینامه کاربرد نشان استاندارد ۱۱۴۳۶ را است. قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله پلی اتیلن فشار قوی دارای ۵۰ سال گارانتی در مقابل خوردگی و سایش می باشد.

به منظور تهیه لوله پلی اتیلن تک جداره با کیفیت و در کم ترین زمان ممکن با ما در ارتباط باشید .

محصول پر فروش پایپ ایران : لوله کاروگیت سایز ۲۰۰۰ میلیمتر


021-66483199
09128405915